يكشنبه 6 مهر 1399

منگنه برقي نووس مدل B 90 EL

رتبه بندی:
1277
قیمت محصول: تماس بگیرید
موجودی در انبار: نامحدود
توضیحات مختصر:
يکي از محصولات شرکت Novus، منگنه‌ي برقي مدلB 90 EL است. همان‌طور که از اسم اين محصول پيداست، براي منگنه کردن ديگر نيازي به فشار آوردن روي دستگاه نداريد؛ لذا اين عمل به‌طور خودکار با قرار دادن کاغذ در دهانه‌ي منگنه انجام مي‌شود. حجم کوچک اين محصول بسيار مناسب براي ميز کار شماست. يکي از مهم‌ترين ويژگي‌هاي اين محصول، استفاده از فناوري ضد قفل شدن يا همان ABS است که احتمال گير‌کردن برگه‌هاي اسناد در داخل دستگاه را تا حد زيادي کاهش مي‌دهد. براي پر کردن مخزن سوزن کافي است دکمه‌ي مشکي‌رنگ پشت محصول را فشار دهيد تا مخزن به‌آرامي خودش را نشان دهد. زير پوسته‌ي پلاستيکي زيباي اين دستگاه، بدنه‌اي تمام فلزي قرار دارد. امکان منگنه کردن بيست برگ کاغذ به‌طور همزمان، نشان‌دهنده‌ي قدرت قابل‌توجه اين محصول با طراحي ظريف دارد. همچنين با ابعاد 12 × 10 × 21.8 سانتي‌متر خود، روي ميز کار شما خودنمايي مي‌کند. منگنه‌ي ‌برقي حاضر با وزن 795 گرم، به‌راحتي قابل جابجايي است. لازم به ذکر است که بيشترين قطر قرار دادن کاغذ در محصول موردبحث 10 ميلي‌متر است. ولتاژ ورودي اين دستگاه 230 ولت که همان ولتاژ برق معمولي شهري است، مي‌باشد. شرکت «نووس» (Novus) فعاليت خود را از سال 1949 در کشور آلمان آغاز کرد. عمده محصولات توليدي اين شرکت شامل لوازم اداري است. وقتي نام Novus شنيده مي‌شود، دو واژه‌ي کيفيت و نوآوري در ذهن نقش مي‌بندد. لازم به ذکر است که منگنه‌هاي توليدشده توسط شرکت مذکور، قبل از ورود به بازار، به‌منظور اطمينان از رضايت مشتري بررسي مي‌شوند. درنتيجه وقتي يکي از محصولات Novus را خريداري مي‌کنيد مطمئن هستيد که سال‌هاي زيادي عملکرد بدون دردسر و ايرادي خواهد داشت. هنگام بايگاني اسناد و دفاتر در اداره يا منزل، مرتب کردن و دسته‌بندي کاغذها يکي از اساسي‌ترين کارهايي است که بايد انجام دهيم. براي چسباندن و وصل کردن کاغذها به هم، از منگنه استفاده مي‌کنيم. اين دستگاه با نام‌هاي ديگري مانند ماشين دوخت يا پنس هم شناخته مي‌شود. اين وسيله صفحات کاغذ يا حتي تکه‌هايي از جنس چوب و پلاستيک را با استفاده از سوزن منگنه به هم متصل مي‌کند. از منگنه‌ها براي وصل کردن کاغذ و ديگر اشياي نرم به هم و يا حتي به ديوارهاي چوبي و گچي استفاده مي‌شود. منگنه با سوزن منگنه تغذيه مي‌شود. اين سوزن‌هاي فلزي که دو سر آن با زاويه نود درجه خم‌شده در انواع و ابعاد مختلف، بسته به نوع کاربرد، جنس و ابعاد قطعاتي که به هم متصل مي‌کنند، توليدشده و مورداستفاده قرار مي‌گيرند.
تعداد: 

يکي از محصولات شرکت Novus، منگنه‌ي برقي مدلB 90 EL است. همان‌طور که از اسم اين محصول پيداست، براي منگنه کردن ديگر نيازي به فشار آوردن روي دستگاه نداريد؛ لذا اين عمل به‌طور خودکار با قرار دادن کاغذ در دهانه‌ي منگنه انجام مي‌شود. حجم کوچک اين محصول بسيار مناسب براي ميز کار شماست. يکي از مهم‌ترين ويژگي‌هاي اين محصول، استفاده از فناوري ضد قفل شدن يا همان ABS است که احتمال گير‌کردن برگه‌هاي اسناد در داخل دستگاه را تا حد زيادي کاهش مي‌دهد. براي پر کردن مخزن سوزن کافي است دکمه‌ي مشکي‌رنگ پشت محصول را فشار دهيد تا مخزن به‌آرامي خودش را نشان دهد. زير پوسته‌ي پلاستيکي زيباي اين دستگاه، بدنه‌اي تمام فلزي قرار دارد. امکان منگنه کردن بيست برگ کاغذ به‌طور همزمان، نشان‌دهنده‌ي قدرت قابل‌توجه اين محصول با طراحي ظريف دارد. همچنين با ابعاد 12 × 10 × 21.8 سانتي‌متر خود، روي ميز کار شما خودنمايي مي‌کند. منگنه‌ي ‌برقي حاضر با وزن 795 گرم، به‌راحتي قابل جابجايي است. لازم به ذکر است که بيشترين قطر قرار دادن کاغذ در محصول موردبحث 10 ميلي‌متر است. ولتاژ ورودي اين دستگاه 230 ولت که همان ولتاژ برق معمولي شهري است، مي‌باشد.
شرکت «نووس» (Novus) فعاليت خود را از سال 1949 در کشور آلمان آغاز کرد. عمده محصولات توليدي اين شرکت شامل لوازم اداري است. وقتي نام Novus شنيده مي‌شود، دو واژه‌ي کيفيت و نوآوري در ذهن نقش مي‌بندد. لازم به ذکر است که منگنه‌هاي توليدشده توسط شرکت مذکور، قبل از ورود به بازار، به‌منظور اطمينان از رضايت مشتري بررسي مي‌شوند. درنتيجه وقتي يکي از محصولات Novus را خريداري مي‌کنيد مطمئن هستيد که سال‌هاي زيادي عملکرد بدون دردسر و ايرادي خواهد داشت.
هنگام بايگاني اسناد و دفاتر در اداره يا منزل، مرتب کردن و دسته‌بندي کاغذها يکي از اساسي‌ترين کارهايي است که بايد انجام دهيم. براي چسباندن و وصل کردن کاغذها به هم، از منگنه استفاده مي‌کنيم. اين دستگاه با نام‌هاي ديگري مانند ماشين دوخت يا پنس هم شناخته مي‌شود. اين وسيله صفحات کاغذ يا حتي تکه‌هايي از جنس چوب و پلاستيک را با استفاده از سوزن منگنه به هم متصل مي‌کند. از منگنه‌ها براي وصل کردن کاغذ و ديگر اشياي نرم به هم و يا حتي به ديوارهاي چوبي و گچي استفاده مي‌شود.
منگنه با سوزن منگنه تغذيه مي‌شود. اين سوزن‌هاي فلزي که دو سر آن با زاويه نود درجه خم‌شده در انواع و ابعاد مختلف، بسته به نوع کاربرد، جنس و ابعاد قطعاتي که به هم متصل مي‌کنند، توليدشده و مورداستفاده قرار مي‌گيرند.


نوع وسیله آکیند
نوع پورت ارتباطی USB 2, USB 3, Ethernet, پارالل
نظر

آدرس دفتر مرکزی

آدرس دفتر: تبریز، خیابان امام، نرسیده به آبرسان، خیابان رضانژاد جنوبی (به سمت پاستور)، ساختمان روادار، پلاک 1، ایرانمهر
شماره تماس : 33250812-041
تلفن  همراه: 09142152586
شماره فکس:   33250812-041
ایمیل: info@altincopy.com

        

Map Data
Map data ©2016 Google
Map DataMap data ©2016 Google
Map data ©2016 Google
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

آدرس دفتر مرکزی

آدرس دفتر: تبریز، خیابان امام، نرسیده به آبرسان، خیابان رضانژاد جنوبی (به سمت پاستور)، ساختمان روادار، پلاک 1، ایرانمهر
شماره تماس : 33250812-041     تلفن  همراه: 09142152586
شماره فکس:   33250812-041
ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

        

سوالی دارید؟ لطفا پیام بگذارید
نام و نام خانوادگی *
لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید.
پست الکترونیکی *
لطفا آدرس پست الکترونیکی خود را صحیح وارد نمایید.
موضوع پیام *
لطفا موضوع پیام ارسالی خود را بنویسید.
پیام *
لطفا متن پیام خود را تکمیل نمایید.
ورودی نامعتبر است